Профорієнтаційна робота

2016-09-27

Екскурсія на "Вікторію"

Учні 10 та 11 класу з вчителем Костюк Ольгою Миколаївною за підтримкою центра зайнятості провели профорієнтаційну екскурсію на швейну фабрику «Вікторія». Завдання профорієнтаційної екскурсії полягало в тому, щоб не тільки ознайомити учнів з сучасною технікою, технологією виробництва та організацією праці, але й навчити проводити аналіз професій, їх потребу на ринку праці.

Для учнівської молоді презентацію підприємства провела технолог з виготовлення швейних виробів Оксана Анатоліївна, яка і презентувала професію «швачка».

Під час екскурсії учні мали можливість спостерігати за роботою розкрійного, швейного та цеху готової продукції, де виконували свої функції закрійники, швачки, прасувальники, контролери з якості, налагоджувальники верстатів. Школярі зацікавлено дивилися за роботою досвідчених майстрів та виготовленням швейних виробів.

Проведена екскурсія була не тільки цікавою, інформаційною, але й корисною, оскільки вона дала можливість учням наочно та більш детально ознайомитись з професіями, оцінити переваги оволодіння ними, побачити реальну сучасну потребу роботодавців.

/Files/images/Вікторія.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 209

Коментарi